Kosmetické výrobky

DEXERYL SPRCHOVÝ KRÉM

DEXERYL SPRCHOVÝ KRÉM šetrně myje, hydratuje a tím pomáhá ochránit kůži před dehydratací. DEXERYL SPRCHOVÝ KRÉM je speciálně určen k šetrnému dennímu mytí všech typů velmi suché kůže, včetně kůže se sklonem k atopii u kojenců, dětí a dospělých. 

KRÉMY OD FIRMY ADLER PHARMA - SCHUSSLEROVY SOLI

Novinka!

Krém Seborive, vhodný pro mastnou, nečistou pleť se sklony k akné.

Krém Gesichtscreme repair podporuje elasticitu pleti a působí proti tvorbě vrásek.

Krémgel červený CG3 jako první pomoc při povrchových odřeninách, menších zraněních, nárazech, úderech, pulsujících bolestech, akutní bolesti, při zánětech, otocích, slunečním úpalu, popáleninách.

Krémgel oranžový CG6 je vhodný při tvorbě pigmenotvých skvrn, při ekzémech, neurodermitidě, lupénce, psoriáze. Dále při bolestech svalů, pocitu tlaku a plnosti v oblasti nadbříška, při hnědožlutém hlenu (slizu) z nosu, uší, čela, vedlejších dutin.

NOBILIS TILIA SADA PRO TĚHULKY

Zachovejte si hladkou pokožku i během těhotenství. Sada obsahuje masažní olej proti striím a masážní olej pro předporodní péči (masážní olej na hráz).

 

VITALEG

Máte pocit těžkých a unavených nohou a chtěli byste podpořit žilní systém? Rádi byste si dopřáli MASÁŽ A RELAXACI NOHOU v pohodlí Vašeho domova?Představujeme Vám novinku VITALEG. Jedná se o relaxační MASÁŽNÍ GEL NA NOHY v praktické tubě se speciálním MASÁŽNÍM APLIKÁTOREM S KERAMICKÝMI KULIČKAMI. Keramické kuličky podporují účinek gelu jemným promasírováním a prokrvením pokožky.

Bližší informace Vám rádi sdělíme v naší lékárně.

Pharmatheiss cosmetic - zklidňující denní krém+

Denní krém je určený pro citlivou a zarudlou pleť. Obsahuje termální vodu a vyvážený komplex účinných látek pro hydrataci, ošetření a zklidnění citlivé a podrážděné pokožky. Mírní zarudnutí a viditelnost drobných žilek. Chrání pleť před vnějšími klimatickými vlivy. Účinný komplex látek proti vráskám současně vypíná pleť.

Nyní v nabídce naší lékárny.

LACALUT aktiv zubní pasta + zubní kartáček ZDARMA

Chrání před krvácením dásní, parodontózou a zubním kazem.

Bioderma

Nabízíme široký výběr kosmetiky Bioderma. Jak pro mastnou, suchou či citlivou pokožku.

Konopná kosmetika CutisHelp

Léčivá síla speciálně získávaného oleje z technického konopí. CutisHelp mimi je nová řada produktů, speciálně zaměřená na péči o přecitlivělou novorozeneckou a dětskou pokožku zejména při projevech kožních problémů a onemocnění. Produktová řada využívá především působení farmaceuticky čistého patentově chráněného nejkvalitnějšího přírodního oleje, nechemicky extrahovaného ze semen tecnického konopí s vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, výživovými, regeneračními a antioxidačními vlastnostmi. Prioritou receptur všech přípravků je jejich hypoalergenní složení a maximální šetrnost k dětskému organismu.