Potravinové doplňky

Bachovy krizové esence RESCUE REMEDY

Krizová esence se používá v situaci, která vyžaduje okamžitý zásah a pozitivní stimulaci našich emocí. Jejich účelem je léčit stres a napětí. Pomáhá ve vypjatých situacích, kdy člověk ocitne pod tlakem okolností nebo pro zvládnutí náročných životních událostí. Bližší informace Vám rádi poskytneme v...

ENERGY širokospektrální bylinné přípravky

Produkty od značky Energy jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využítím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny. Více informací Vám rádi poskytneme v naší lékarně.

Ořešák černý kapky 30ml

Ořešák černý přispívá k normální funkci gastrointestinálního traktu a proti parazitům.  Bylinný extrakt z organického ořešáku černého je 100% přírodní. Jedná se o doplněk stravy.

Gaspan při nadýmání, pocitu plnosti a bolesti

Trpíte trávícími obtížemi? Originální rostlinný lék Gaspan na zažívací potíže působí přímo ve střevě - povrch měkké tobolky Gaspanu je navržen tak, aby odolal žaludeční šťávě a rozpustil se až ve střevě. Zmírňuje nadýmání, snižuje pocit plnosti a zmírňuje bolest a křeče v břišní...

MigraNEURAX tbl. 30

Trápí Vás migréna? Vyzkoušejte MigraNEURAX s obsahem koenzym Q10, hořčíku, vitaminu B2 a výtažku z rostlin řimbaby obecné a právenky latnaté.                               K dostání v naší lékárně.

Ferro fruit

Doplněk stravy s vysokým obsahem železa.